تبلیغات
صاعقه - تجلیل از تروریست خداجوی در مسجد ضرار
وَ قاتلوهم حتّی لا تکون الفتنه (جنگ جنگ تا رفع کل فتنه)

تجلیل از تروریست خداجوی در مسجد ضرار

پنجشنبه 6 اسفند 1388 06:48 ب.ظ

نویسنده : کفتر چاهی

ساعاتی بعد از دستگیری تروریست خداجو «چیزالمالك ریگی»، مجلس یادبودی در مسجد ضرار برگزار شد. به گزارش «خبرگزاری چیزنا»، آقای چیز در این مراسم ضمن تكذیب هرگونه ریگ در كفش ریگی، بازداشت وی را یك صحنه آرایی خطرناك خواند. وی گفت: این انقلاب مخملی بدون ریگی در هیچ خانه تیمی شناخته شده نیست. مدیرعامل خبرگزاری چیزنا، ریگی را مایه امید آشوبگران عاشورا خواند و از مسئولان نظام خواست، با آزادی عماد باقی و این یاغی و اون یكی باغی، به تلطیف فضا كمك كنند. آقای چیز خطاب به ریگی گفت: ای ریگی، جنایات تو و همه اقدامات تروریستی ات، اقدامی در چارچوب قانون اساسی بود. وی در پایان سخنان خود به تقلب سربازان گمنام امام زمان در نحوه دستگیری این تروریست اشاره كرد و گفت: چنانچه از منابع موثق شنیده ام، به این حرام زاده، یك دستی زدند.
در ادامه این مراسم شیخ از همه جا بی خبر به حمایت گروهك تروریستی ریگی و منافقین از فرقه سبز اشاره كرد و از اعضای خط نفاق جدید خواست، سه شبانه روز عزای عمومی اعلام كنند. شیخ با تسلیت دستگیری ریگی به اوباما و نتانیاهو از هیلاری كلینتون خواست به جای گریه بر ریگی، برای چیز ابن ذی الجوشن آبغوره بریزد. شیخ از خدا بی خبر برای آشوبگران خداجو از شیطان رجیم صبر، آرزو و ابراز امیدواری كرد: این دستگیری، بقای عمر مریم قجر عضدانلو ابریشمچی رجوی باشد. وی احتمال تعرض به این تروریست حرام لقمه را بعید ندانست و از شیرین عبادی و عماد باقی خواست برای كمك به این یاغی، كاری بكنند. وی با انتقاد از روزنامه كیهان، پوشش اخبار این تروریست را مصداق «اشاعه فحاشی» دانست!!
در ادامه این مراسم حجت الامسال هرمنوتیك ضمن تلاوت آیاتی چند از سوره منافقون، بازداشت تروریست های آدم كش را اقدامی خلاف حقوق بشر خواند و گفت: نیت ریگی از این همه جنایت، اعتلای صلح در منطقه خاورمیانه بوده است. هرمنوتیك به تعدد قرائت ها درباره میزان جنایات ریگی اشاره كرد و از مهندس خواست در بیانیه جدیدش به خدمات متقابل ریگی و فرقه سبز، اشاراتی داشته باشد.
بهاءالله مهاجرانی به خبرنگار چیزنا گفت: حاكمیت اعلام كرده كه ریگی توسط سربازان گمنام امام زمان دستگیر شده است. دروغ حاكمیت از این جا معلوم می شود كه آقای اكبر پونز رسما وجود خود امام زمان را انكار كرده است پس سربازان گمنام ایشان چگونه می توانند وجود خارجی داشته باشند؟!
این مراسم تا لحظه تنظیم خبر ادامه دارد.
«آرملیا- خبرنگار چیزنا»

حسین قدیانی
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -حماسه حضور