تبلیغات
صاعقه - 5+1 در دستان مقتدر سعید جلیلی
وَ قاتلوهم حتّی لا تکون الفتنه (جنگ جنگ تا رفع کل فتنه)

5+1 در دستان مقتدر سعید جلیلی

چهارشنبه 12 آبان 1389 02:33 ب.ظ

نویسنده : بیسیم چی

بسم رب الزهرا

دیشب که هنوز مذاکرات اتمی انجام نشده بود ، ابلهی میگفت در این مذاکره هم جلیلی مانند مذاکره کنندگان قبلی امتیازاتی را به قدرت های غربی خواهد داد  و باز هم مرا خواهند فروخت .

امروز از آن بیچاره خبری ندارم  اما آنچه در تیتر خبرگزاری ها میگویند مطلب دیگری است

خداوند متعال را شاکریم بعد از سالها بر راس هیات مذاکره کننده اتمی ما فردی قرار گرفت که اهل سازش نبود و مانند ابوموسی ها ی قبلی (حسن روحانی، سیروس ناصری و حسین موسویان ) با توافق با معاویه صفتان به ضرر منافع ملی ملت ایران عمل نکرد.

برای گروه ۵+١ عادت شده بود که هرگاه با ایران بر سر مسائل هسته ای به مذاکره بنشینند راضی و خشنود از پای میز مذاکره برخواسته و با تحمیل اراده ی خود به اشعری مورد نظر سالی و شاید دهه ای برنامه ی هسته ای ما را به عقب انداخته باشند  لاکن این بار با شکست سختی که از مواضع سرسختانه ی دکتر سعید جلیلی خوردند با آغاز یک جنگ روانی سعی در ناکارآمد جلوه دادن مذاکرات با حضور جلیلی کردند که البته  این موضوع خود جای سوال دارد که آیا تا کنون این گروه ۵+١ بودند که مقام ارشد مذاکره کننده را برای ما تعیین می کردند که امروز هم به همان خیال سعی در برکناری جلیلی از این مقام دارند ؟

جواب این سوال در واکنش های مطبوعاتی اعضای این گروه کاملا واضح و روشن است .

ظاهرا در زمان تصدی گری آقایان اصلاحات و عناصر لیبرال مسلک درون دولت دوم خرداد حکم آنچه که آنها می فرمودند بوده که امروز هم از ما توقع دارند که به دلخواه آنها این مقام ارشد مذاکره کننده را بر کنار کنیم و لابد شخص پیشنهادی آنها را برای تصدی گری این مسئولیت در نظر بگیریم  .

اما براستی دشمنان ما یا به عبارت دقیق تر اعضای گروه ۵+١ بداند که امروز این ملت ایران است که سربلند از فقته ی ٨٨ بیرون آمده و بر قله های اقدار ایستاده و با صدای بلتد بر فریاد ما میتوانیم را به گوش جهانیان رسانده است .

به امید اقتدار و سربلندی روز افزون ایران اسلامی

التماس دعا بیسیم چی
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 12 آبان 1389 02:34 ب.ظحماسه حضور