تبلیغات
صاعقه - بیانیه صاعقه به مناسبت هفته دفاع مقدس
وَ قاتلوهم حتّی لا تکون الفتنه (جنگ جنگ تا رفع کل فتنه)

بیانیه صاعقه به مناسبت هفته دفاع مقدس

چهارشنبه 31 شهریور 1389 12:30 ب.ظ

نویسنده : کفتر چاهی

بسم رب الشهدا

ملت جان بر کف ایران زمین از سال های دور در سخت ترین شرایط دوران، چون کوه استوار و چون آذرخش روشن و طوفنده و بسان صاعقــــه پایمردی ها نموده است و جان و روحش را در راه آزادگی و عقیده اش درکف دست نهاده است.

دشمنان قسم خورده این مرز و بوم سال هاست نعره ی کینه توزی سر می کشند؛ امــــا هیهـــات!!

این ملت از قبیله ی طوفان و از نسل آزادگان است و محال است و هزار هزار محال است که زیر بار ذلّت بروند. همه ی دارایی ما فرهنگ سرخ شهادت است که از دریای جوشان عاشورا سرچشمه می گیرد و پرچم سبز مهدویت است که با سربند ولایت بر پیشانی بلند این کشور نقش بسته است.

دشمنان نحس و نجس این ملت قسم خورده اند که دارایی هایمان را از ما بستانند. گاهی با حمله ی نظامی که جوانان غیور این ملت در هشت سال دفاع مقدس ثابت نموده اند که از قبیله ی عاشورایند و از شهادت در راه دفاع از میهن اسلامی جانانه استقبال نمودند و امروز دشمن با جنگ نرم و مخملی به سراغ اراده ی پولادین ما آمده است تا زانوان آهنین ما را خم کند. با فرقه های کاذب و نوظهور، با ترفند شیطانی شیطان پرستی، با وارد ساختن مواد مخدر به جامعه جوان ما، با انواع شبکه های ماهواره ای از جمله فارسی 1، با باربی و مرد عنکبوتی و هزار و یک ترفند شیطانی دیگر...

امــــــا باز هم اعلام می کنیم که جوانان آگاه و با بصیرت این ملت اجازه نخواهد داد عقیده و ایمانش را عقاب های سر سفید و جغدهای یک چشم به یغما ببرند.

عشـــق علـــی (ع) و فاطمـــه (س) روشنی بخش خانه دل جوانان این ملّت است و در رگ هایشان خون غیرت و جوانمردی می جوشد. بدون شک این ملّت همراه با چراغ ولایت در جنگ نرم نیز چون جنگ سخت سرفراز بیرون خواهد آمد.

ما ملت غیور ایران و ما شهروندان شهر کوهپایه ای شاهوار شاهرود ضمن برائت از هتک حرمت به کتاب مقدس اسلام – قرآن مجید- اعلام می دارد: دشمنان بدانند در قلب مردمان این سرزمین عشق به اسلام و آئین محمدی تا همیشه ی همیشه جاری است و این ملت تا آخرین قطره خون خود گوش به فرمان ولایت؛ و فدایی منتظر قرآن ناطق امام عصر حضرت حجه ابن الحسن عسگری مهدی صاحب الزمان (عج)، خواهد بود و در تمام کوره راههای سخت و نرم دشمن با ایمان و توکل به درگاه پروردگار یکتای جهانیان پیروز و سرفراز خواهد گشت
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -حماسه حضور