تبلیغات
صاعقه - اهانت به قرآن.چرا؟؟؟
وَ قاتلوهم حتّی لا تکون الفتنه (جنگ جنگ تا رفع کل فتنه)

اهانت به قرآن.چرا؟؟؟

سه شنبه 30 شهریور 1389 01:05 ب.ظ

نویسنده : کفتر چاهی

مالک اشتر به ابن وهاب گفت تا فتح صفین 10 ضربه شمشیر بیشتر باقی نیست!

به مالک گفتند اگر می خواهی مولایت علی را دوباره زنده ببینی بازگرد ،آنچه به روی نی رفته است قرآن است می فهمی ؟

20 سال بعد هم سر حسین ابن علی(ع) به روی نی رفت  آنوقت دیگر كسی اعتراض نکرد که  آنچه  به روی نی رفته قرآن است گویا این یک سنت الهی است که اگر به قرآن صامت (كتاب قرآن) بی حرمتی شود و خاموش بنشینی اندکی بعد باید قرآن ناطق را تکه تکه بر زمین و یا به روی نی ببینی!

در شگفتم از این تحلیل هایی که برخی مسئولین به مردم می دهند و در عجبم از افاضات برخی از کارشناسان که به رسانه ملی دعوت می شوند!

جالب است دانشجویان که با حقیر در تماسند فهمیده اند ماجرای این قرآن سوزی چه بوده و در مقابل برخی از به اصطلاح کارشناسان امور فلان و بهمان نمی دانند!

و الله به خدا ای کاش این دانشجویان را به صدا و سیما دعوت می کردند!

بارها گفته ام این شبکه شیطانی دیوانه وار نماد گراست از سالها قبل بنده منتظر نهمین سالگرد حادثه سپتامبر بودم و  مطمئن از اینکه در این سال آنها بی شرمی را به اوج خود خواهند رساند مگر نظم نوین جهانی در سال 1990 برای اولین بار از دهان جرج بوش پدر بیرون نیامد خوب 11 سال بعد جرج بوش پسر حادثه طرح ریزی شده سپتامبر اجرا کرد و 11 سال بعد از آن نیز باید منتظر اتفاقات 2012 باشیم.

اما راهکار چیست؟

پاسخ بسیار واضح است کوچکترین اهانت به قرآن و  مقدسات را باید در نطفه خفه  کرد چراکه این یک پروسه از پیش طراحی شده برای بالا بردن آستانه تحمل مسلمانان است تا تخریب بیت المقدس چندان واکنشی را بوجود نیاورد! به قولی دیگر باید تابوی مقدسات مسلمانان را شکست!

ماهی نیست که در آن این شبکه شیطانی توهینی به اسلام نکرده باشد یک روز کتاب آیات شیطانی را می نویسند و روز دیگر لفظ جلاله الله را بر کف کفشهای تولیدی شرکتهای نایک و پوما می زنند و روزی دیگر برلباسهای زیر و اخیرا هم که چشم بادامی های چینی و و ژاپنی هم به میدان توهین به اسلام آمدن اند یکی با اقتصاد و دیگری با انمیشنهایش  !

توهین به مقىسات

 

بسم الله الرحمن الرحیم شلوار لی

 

آن وقت آقایان در رسانه ملی تحلیل می کنند که این کشیش دیوانه بوده و بلافاصله حرفش را پس گرفته و 30 نفر بیشتر عضو کلیسایش نیستند و از این دست صحبتهای ...!

و چقدر جالب به صورت کاملا اتفاقی !!! کشیشی نا شناس در امریکا چنان ادعایی می کند ، همزمان چین کفشهایی که بر روی آنها لفظ جلاله الله و تکبیر نقش بسته وارد بازار می نماید و اندکی بعد آن کاریکاتوریست کذا در سالنی با کف شطرنجی از دست مرکل نشان افتخار دریافت می کند!

من باور میکنم شما هم باور کنید این ها اتفاقی است !!!و منتظر باشید چند وقت دیگر به صورتی کاملا اتفاقی تر از موارد مذکور بیت المقدس فرو بریزد و آقایان تحلیل کنند که فلان و بهمان بوده ...

ای کاش کسی فریاد مرا می شنید . به خدا بیشتر از این کاری از دستم برنمی آید که چمدانم را در دست بگیرم و از این دانشگاه به آن دانشگاه بروم وهوار بکشم :

به خدا قسم تا یک مانور درست ظهور انجام ندهی و خودت را به خدا اثبات نکنی حجتش را نمی فرستد ولله این یک سنت الهی است اگر قرآن را به آتش بکشند و ما آرام بنشینیم و فقط شعار بدهیم لابد اگر زبانم لال سر امام زمانمان هم به بالای نی برود همچون زنان بنی اسد سه روز بعد در میدان انقلاب تجمع می کنیم و صورت خراش می دهیم ...

تمامی اینها امتحان الهی است تمامی اینها کد هایی است که به خدا می دهیم و می گوییم ما جماعت شیعه هنوز آماده نیستیم و با این نحوه عملکرد نتیجه این می شود که خدا هم آخرین گنجینه خود را از ما دریغ دارد و بهتر است بگوییم با عملکردمان خودمان حجاب ظهور حضرت می شویم.

به امید ظهور مولا و سرورمان حضرت صاحب الزمان(عج) که صد البته نزدیک است.

porsman@yahoo.com  علی اكبررائفی پور

پاسخی به پرسشهای رایج دوستان ازدوستان:

1-  برخی عزیزان سوالاتی را می پرسند که حقیر صحیح نمی دانم جواب را در وبلاگ قرار دهم،این سوالات را از طریق ایمیل بپرسید.

2- منابع مطالعاتی در این زمینه زیاد است منتهی قابل اعتماد نیست برای شروع مقاله پی دی اف فراماسونری دجال اخر الزمان را دانلود فرمایید-کتابهای مبانی فراماسونری چاپ مرکز اسناد و شوالیه های معبد چاپ موعود کتابهای خوبی هستند مقالات هم که در این حوزه الحمد لله فراوان است به زودی نیز یک مجموعه چهار جلدی در باره مجامع مخفی توسط یکی از انتشارات چاپ خواهد شد(افشای نام انتشارات قبل از چاپ کتاب مقدور نیست).

3- عزیزانی که برای همکاری یا دعوت به سخنرانی پیغام می گذارند به ایمیل masaf313@yahoo.com ویا gmail همین آدرس تماس حاصل فرمایند.

4-  با شروع  ترم جدید تحصیلی تقریبا باید آپ کردن وبلاگ را به فراموشی سپرد چون واقعا مشغله حقیر بسیار زیاد است اما ان شا الله وبلاگ راکد نخواهد بود.

5-  اگر هر کس فقط یک وبلاگ در این عرصه راه اندازی کند کاری بس بزرگ انجام داده علی الخصوص اگر مقالات را بتواند به زبانهای عربی یا انگلیسی ترجمه کند و آنها را در فضای سایبری قرار دهد در آن صورت انشا الله نتیجه فوق العاده خواهد بود.

6- به دوستانی که در باره علت عدم حضور بنده در صدا و سیما می پرسند، عرض کنم که بنده در رادیو جوان و رادیو گفتگو برنامه دارم منتهی رادیو جوان ساعت 7 صبح روز جمعه (در صدا و سیما گویا تایم از این بهتر سراغ نداشته اند)  و برنامه در رادیو گفتگو نیز متغیر است اما معمولا این زمان دوشنبه ها ساعت 18 در برنامه گفتگوی روزاست. در بخش سیما برنامه ای ندارم یعنی از درخواست مردم از طریق روابط عمومی سازمان و یا به عنوان نمونه برنامه راز شبکه چهارو این شبها از شبکه یک آگاه هستم لیکن برنامه سازان سیما بیشتر دوست دارند مطالب را سرقت کنند تا اینکه از صاحب اصلی مطالب دعوت نمایند.

۷- اگر در متون حقیر غلط املایی و یا انشایی مشاهده فرمودید آنرا به حساب فرصت اندک و مشغله زیاد بنده بگذارید چون که تایپ مطالب و قرار دادن مطلب در وبلاگ معمولا با هم صورت می گیرد البته سرپوش بر بی سوادی ام نمی گذارم.

7- در پایان از تمامی شما عزیزان که در این مدت حقیر سراپا تقصیر را مورد عنایات بی کران خود قرار داده اید بینهایت متشکرم و از درگاه خداوند متعال آرزوی سرافرازی و سربلندی تمامی شما بزرگواران را دارم.

اندوهتان اندک و شادی تان مستدام باد

منبع:http://antisemitism.blogfa.com/
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: سه شنبه 30 شهریور 1389 01:08 ب.ظحماسه حضور