تبلیغات
صاعقه - سربازان آمریکایی و استفاده از سلاح استراتژیک ساندیس! + عکس
وَ قاتلوهم حتّی لا تکون الفتنه (جنگ جنگ تا رفع کل فتنه)

سربازان آمریکایی و استفاده از سلاح استراتژیک ساندیس! + عکس

چهارشنبه 13 مرداد 1389 10:14 ق.ظ

نویسنده : کفتر چاهی

سربازان آمریکایی و استفاده از سلاح استراتژیک ساندیس! + عکس

ماجراهای ساندیس را قطعاً شنیده‌اید. همان کالای استراتژیکی که سی و دو سال است پدر ضد انقلاب و دشمنان داخلی و خارجی این ملت را درآورده! و ریش و ریشه‌شان را دود داده است!

یادتان می‌آید جماعت سبزکی با کلید واژه "بسیجی ساندیس‌خور" می‌خواستند به قول خودشان جنگ‌روانی راه بیاندازند و حزب‌اللهی‌ها را تحقیر کنند؟! و نتیجه چه بود؛ حرکت خودجوش و زیبای بروبچه‌های ساندس‌خور! که افتخار ساندیس خوری‌شان را فریاد زدند و خوردن ساندیس جمهوری اسلامی را به خوردن دلارهای ریز و درشت آمریکایی ترجیح دادند، که در لینک‌های زیر چند نمونه از آن را می بینید:
.: پروژه ساندیس هراسی.
+
.: طعم ساندیس. +
.: بنازم قدرت ساندیس را. +
.: ما ساندیس نظاممان را می‌خوریم...+
.: این همه لشکر آمده به عشق ساندیس آمده! +
.: عکس / بسیجی واقعی، ساندیس خور واقعی. +

چند روز پیش فیلم The Hurt Locker [در ایران به نام مهلکه یا گنجه‌ی درد شهرت دارد] که برنده بهترین فیلم جایزه اسکار 2010 بود را می‌دیدم. اواسط فیلم در صحنه‌ای، سربازان آمریکایی در کمین تعدادی نیروی مسلح عراقی قرار می‌گیرند و در کشمکش بین تک‌تیراندازان دو طرف، سربازان آمریکایی برای رفع تشنگی و خستگی خود ساندیس می‌خورند و گلویی تازه می‌کنند!
آن‌طور هم که در تصاویر به نظر می‌رسید، آن ساندیس هم از نوع ایرانی‌الاصل می‌باشد.
تصاویری از این بخش فیلم:
1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

راستی سبزک‌ها از این به بعد چطور می‌توانند از عبارت ساندیس‌خور، استفاده ابزاری و تبلیغاتی کنند، وقتی که دوستان آمریکاییشان هم به معجزه‌ی ساندیس پی برده‌اند!؟

به قول حسین قدیانی عزیز:
"نظام ما با ساندیس و نی و تی‌تاب و هوندا 125 همه حیثیت «همه ابرقدرت‌های دیگر+1+5» را به بازی گرفته. ما تا ساندیس داریم بمب هسته‌ای می‌خواهیم چه كار؟ حالا دیدی كه ما چرا انرژی هسته‌ای را برای مصارف صلح‌آمیز می‌خواهیم؟! شما هر وقت نی ساندیس نظام ما را حریف شدید، آن زمان حرفی نیست، ما هم می‌رویم سراغ نیزه..."
+

مطلب مرتبط
.: ساندیس‌خوری سبزها!
+

 

منبع : http://www.bachehayeghalam.ir/diary/013779.php
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 13 مرداد 1389 10:18 ق.ظحماسه حضور