تبلیغات
صاعقه - خیابانهای قرن 21
وَ قاتلوهم حتّی لا تکون الفتنه (جنگ جنگ تا رفع کل فتنه)

خیابانهای قرن 21

پنجشنبه 23 اردیبهشت 1389 10:27 ق.ظ

نویسنده : کفتر چاهی
ارسال شده در: تحلیل مسائل روز ،

 

بسم رب النور

آی مردم شهر توجه نمایید .اینجا شهر قرن 21است . صدای آهنگ بی حرمتی وبی غیرتی از کوچه ها وخیابان های این شهر به گوش می رسد وبی حیایی و بی عفتی بیداد می کند .

آی مردم شهربه گوش باشید ، آی شهروندان خطه حیا وغیرت ایران زمین به هوش باشید آنتن های ماهواره ،بلوتوث های برهنگی ، سی دی ها وفیلم های هالیوودی به عقیده و معرفت این شهر حمله نموده اند و حیا وعفت عده ای از دختران شهر را ربوده اند وشرف وغیرت عده ای از جوانان این شهر را به یغما برده اند .

پس مردان شهر کجایند ؟

پس غیرت و مردانگی کجاست ؟

 

چگونه است که عده ای از دختران و زنان یک جامعه اسلامی پرده حجاب و عفاف را به کناری انداخته و با کمال بی حیایی در کوچه ها و خیابان های این شهر عرض اندام می نمایند ، حرمت واحترام خود را زیر پا گذاشته وبا چشم ها و آرایش های تندشان هرزگی می نمایند وغــــیرتمندان شهر سکوت نموده اند .

حجاب زن را چون مرواریدی در صدف احترام وعزت نفس وآزادگی حفظ می نماید واز وجود زیبای یک زن چون حریمی امن محافظت نموده واز شر هرزگان و بیمار دلان مصون می دارد .

حجاب عطر آرامش و آزادگی را در گلستان جامعه می پراکند . حجاب و حیا همه دارایی یک زن است . همه ارزش زن وابسته به نجابت اوست .

اما شهر قرن 21 خود را به غفلت زده است ، سکوت نموده تا عده ای غافل ونادان حرمت و احترام و آرامش را از شهر بربایند ..

زن ریحانه آفرینش است و زیباترین گل هستی است . چگونه است که عده ای از زنان جامعه به پر پر شدن خود راضی گشته اند .

آی مردم شهر به هوش باشید !!

غیرت پدران این شهر کجا رفته است ؟

مادران این شهر مگر به چه کاری مشغول اند که از تربیت دختران وپسران خود غافل گشته اند ؟

دشمن به افکار وعقیده جامعه شبیخون زده است و خیابانهای شهر شاهد بی حجابی و بی حیایی عده ای از غفلت زدگان و ساده دلان وظاهر پرستان می باشد .

آی مردم شهر حجاب آرامش روان و امنیت فرهنگی و سیاسی یک ملت را تضمین می نماید ، مراقب باشید تا حصار پوشیدگی و عفت از باغ وجود زنان و  شرافت و غیرت از شکوه وجود مردان پــــــا ک نشود .

آی مردم شهر در خیابانهای قرن 21 مراقب شبیخون فرهنگی دشمن باشید .
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: پنجشنبه 23 اردیبهشت 1389 08:53 ب.ظحماسه حضور