تبلیغات
صاعقه - رمز رسیدن به صبح پیروزی ذکر یا زهرا است و بس
وَ قاتلوهم حتّی لا تکون الفتنه (جنگ جنگ تا رفع کل فتنه)

رمز رسیدن به صبح پیروزی ذکر یا زهرا است و بس

شنبه 18 اردیبهشت 1389 04:50 ق.ظ

نویسنده : صاعقه

بعضی خیال می کنند ، یا زهرا یک ذکر است ذکر معمولی ، اما نمی دانند این ذکر ، رمز است ، رمز پیروزی ..............

یا زهرا که می گویی یاد مظلومیت ، بی بی دو عالم می افتی .............

حضرت زهرا مظلوم بود نه به این خاطر که فدک ، میراث مادی پدرش را از او به نا حق گرفتند ، مظلوم بود چون ولایت ، میراث اصلی پدرش برای عالمیان را داشتند منکر می شدند و او تنها حامی ولایت بود.

از فدک سخن می گفت که به  مادی گرایان مسلمان نما بگوید ، شما حتی میراث مادی پدرم که طبق قانون صریح اسلام به من ارث می رسید را از من گرفتید ، پس منکر شدن ولایت علی دیگر از شما بعید نیست ، حتی اگر غدیر را دیده باشید و هزاران هزار نفر برای شما نقل کرده باشند و بدانید که هیچ کس جز علی نیست که خداواند برای رسولش آیه نازل کند که اگر ولایتش را اعلام نکند ، رسلاتش را به اتمام نرسانده است.

فاطمه جز در راه ولایت قدمی بر نداشت و تا پای جانش در این راه ایستادگی کرد و از حق مولا و ولی زمان خود دفاع کرد. پس یا زهرا که می گویی جز در راه ولایت نباید قدمی برداری.................

 

یا زهرا که می گویی یاد گریه های آن حضرت بعد از پدر می افتی ...................

این گریه ها از روی ضعف نبود ، برای این بود که حق و باطل را برای همه آشکار کند . این گریه های فاطمه نبود که خواب سران فتنه مدینه را آشفته کرده بود ، این روشنگری های فاطمه بود که خواب را از چشم سران فتنه گرفته بود و نگران بودند این روشنگری ها آتش زیر خاکستر را زنده کند و نتوانند  حکومت که حق علی بود را تصاحب کنند.

هر چند حکومت را  با زور و تزویر ،صاحب شدند اما این دفاع جانانه ی فاطمه  بود که ولایت را در این خاندان حفظ کرد.

یا زهرا که می گویی یادت باش%D
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -حماسه حضور