تبلیغات
صاعقه - یا زهرا (س)
وَ قاتلوهم حتّی لا تکون الفتنه (جنگ جنگ تا رفع کل فتنه)

یا زهرا (س)

سه شنبه 7 اردیبهشت 1389 11:39 ب.ظ

نویسنده : بیسیم چی
ارسال شده در: شهید ،

بسم رب الزهرا

صحبت از خانم فاطمه زهرا سلام الله علیها  - جانم به قربان وفایش - در این ایام فاطمیه همه جای این فضای مجازی بسیار است و این روز ها وبلاگ دوستان اهل بیت همه بوی فاطمیه میدهد و به لطف مادرانه حضرتش قلم ما هم از فاطمیه خواهد نوشت انشاالله .

شبی از شبهای زمستان ١٣۶۴ هجری شمسی در ساحل اروندرود ،گردان های  از عشاق، در ستون هایی که بعد ها گنبد رفیع بارگاه عشق بر آنها استوار شد بیصبرانه در  انتظار فرمان حمله و وعده دیدار با معشوق ازلی خویش بودند .

راوی برایمان گفت که در آن شب عاشورایی گردانهای غواص چگونه عارفانه مناجات می کردند. و چگونه عاشقانه توسل میجستند بر ذوات مقدسی که خود را همواره  رهرو راه آنان می دانستند.

راوی برایمان گفت که چه دلیرانه فرزندان روح الله خود را در کام امواج وحشی اروند رها میساختن و به راستی که نقظه رهایی زیبایی میتوانست باشد این نخلستان های کناره ی اروند . چه سکوی پرتابی از آب به آسمان .

چه رشکی خواهند برد آن قطرات باران که از آسمان به آب افتادند، به رزمندگان گردان غواص!

صحبت ازمادرانه ترین شب عالم که در آن  ذکر یازهرا با دستگیری بانوی دو عالم از فرزندانش معنا شد بزرگتر از دهان این رهرو گمراه است . بگذریم.

این عملیات والفجر ٨ که آنرا حمید داوود آبادی والعشق هشت نامید. جولانگاه عشاق خانم فاطمه زهرا بود که هرکدام از این غزلیات عاشقانه در آنسوی اروند یه قطعه هایی مبدل شدند که مطلع آنها را خود خانم فاطمه زهرا سلام الله علیها از آنها تحویل گرفت تا در صحرای محشر آنها را در کنار کفین ابالفضل چیده و قصیده ای به بلندای شفاعت بسراید . قصیده ای که ای کاش نام ما هم در ردیفی و شاید قافیه ای از آن بیاید . (به امید آن روز )
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -حماسه حضور