تبلیغات
صاعقه - نمادهای فراماسونری و ایلومناتی در فیلم های هالیوود (Mind Control)
وَ قاتلوهم حتّی لا تکون الفتنه (جنگ جنگ تا رفع کل فتنه)

نمادهای فراماسونری و ایلومناتی در فیلم های هالیوود (Mind Control)

جمعه 3 اردیبهشت 1389 03:14 ب.ظ

نویسنده : کفتر چاهی
پس از کشف اتفاقی (؟!) آمریکا و نسل‌کشی ساکنین بومی آنجا و دستیابی به منابع سرشار این سرزمین، مهاجرت یهودیان به آمریكا با حمایت سرمایه‌داران یهود آغاز شد و مهمترین حرفه‌های سنتی یهودیان مانند ایجاد شبكه‌های گسترده تجارت مشروبات الكلی، عتیقه‌جات، مواد مخدر، فحشا، قمار، بانکداری ربوی و تبهكاری سازمان یافته، نیز به آمریكا منتقل شد.

 

نمادهای فراماسونری و ایلومناتی در فیلم های هالیوود (Mind Control)

پس از کشف اتفاقی (؟!) آمریکا و نسل‌کشی ساکنین بومی آنجا و دستیابی به منابع سرشار این سرزمین، مهاجرت یهودیان به آمریكا با حمایت سرمایه‌داران یهود آغاز شد و مهمترین حرفه‌های سنتی یهودیان مانند ایجاد شبكه‌های گسترده تجارت مشروبات الكلی، عتیقه‌جات، مواد مخدر، فحشا، قمار، بانکداری ربوی و تبهكاری سازمان یافته، نیز به آمریكا منتقل شد.

در میان نخستین نسل مهاجرین یهودی كه توسط لرد راتچیلد و بارون هریش (سرمایه‌داران یهودی) به آمریكا اعزام شدند، بنیانگذاران صنعت سینمای آمریكا (هالیوود) قرار داشتند، مانند لویی مایر، برادران شنك، شموئل گلب فیش (كه بعداً نام خود را به ساموئل گلدوین تغییر داد) لویی زلنیك، برادران وارنر، سام اشپیگل، ال‌جانسون اسرائیل بالین (ایروینگ برلین) و غیره.

یهودیان ابتدا سالن‌های سینما را در اختیار گرفتند. آنها به سرعت سالن‌های سینما را گسترش دادند و سپس به تولید فیلم هم پرداختند. با تلاش یهودیان انحصار فیلم‌سازی كه متعلق به ادیسون و ساحل شرقی بود، لغو شد و یهودیان عازم ساحل غربی شدند تا «هالیوود» را بنیان گذارند.

استودیوهای شش گانه آمریكایی در دهه  1920میلادی، هالیوود را در حومه شهر لس‌آنجلس تشكیل دادند. صاحبان این كمپانی‌ها، یهودی و از مهاجرین اروپای شرقی بودند. این عده شامل برادران وارنر (به ویژه جك وارنر)، ساموئل گلدن، لویی مایر، كارل لمله، ادولف زوكر و ویلیام فاكس می‌شدند كه به ترتیب استودیوهای برادران وارنر، متروگلدن مایر، یونیورسال، پارامونت، كلمبیا و فوكس قرن بیستم را تأسیس كردند. اولین استودیو توسط كارل لمله تأسیس شد كه نامش یونیورسال بود. آنها از هر چیزی برای موفقیت فیلم‌هایشان استفاده كردند، همانند: سیستم ستاره‌سازی، موضوعات غیراخلاقی، خشونت، اسطوره‌سازی، ترویج خرافات، خیال پردازی، جادو، فلسفه‌ها و تفكرات انحرافی، سمبل‌ها و نشان‌های گمراه‌كننده، فرقه سازی‌های شیطانی، تبلیغات فریبنده و دروغین، استفاده ابزاری از زنان، سرگرمی‌های غیر مفید و مشغولیت‌های كاذب و ...

بسیاری از محققان غربی معتقدند هالیوود توسط یهودیان (صهیونیست‌ها ) اداره می شود. صهیونیست‌ها با در اختیار داشتن کنترل کامل هالیوود، به مهمترین و دقیق‌ترین ابزار کنترل اذهان مردم دست یافته‌اند. تهیه‌كنندگان صهیونیزم یهودی، حاكمان مطلق، و كارگردانان و هنرمندان، تحت فرمان آنها هستند.

در مجموعه تصاویر زیر که از صحنه‌های مختلف فیلم‌های مختلف جمع‌آوری شده، به وضوح می‌توانید به نفوذ افکار و عقاید فراماسون‌ها و ایلومناتی (فراماسون های بلندپایه) و شیطان‌پرستان در صنعت سینمای هالیوود پی ببرید.

در تصاویر ارائه شده، فیلمهایی از سال ۱۹۲۷ مانند متروپلیس وجود دارد تا فیلمهای امروزی. البته فیلمهای بیشتری وجود داشته و دارند، اما به دلیل زیاد شدن حجم فیلمها، مجبور شدیم گزیده ای از آنها را جمع‌آوری کنیم. در این تصاویر نماد "چشم جهان بین" بیش از همه خودنمایی می کند و حاکی از ستایش فراماسونها از خدایشان است.

به کار بردن این نمادها در فیلمها، تکنیکی از علم کنترل ذهن (Mind Control) می باشد که ناخواسته، تأثیر منفی در ضمیر ناخودآگاه ما خواهد گذاشت.

 

مثلا در مورد انیمیشن "Yu-Gi-Oh!: Pyramid of Light" که بسیار معروف بوده و در شبکه مختلف آمریکا، کانادا، و چندیـن کشـور اروپایی پخش می شود، داســـتان در مورد نوجوانی است که هرم جهان بینی را پیدا می‌کند که قدرت خاصی به او می دهد و می تواند با آن، کنترل قدرت موجودات فرامادی را به دست گیرد. او از این نیرو در راه خـیر و کـمک به افراد مظـلوم و نابودی افراد ظالم استفاده می‌کند. به خوبی می توان به تاثـیر این فیـلم در ذهن کـودکـان پی برد که چـگونه "هرم جهان بین" پر قـدرت را به عـنوان نماد نـیروی خـیر و خوبی، به اذهـان تلقین می کند.

متأسفانه علم مدرن "کنترل ذهن"، امروزه به عنوان ابزاری بسیار مهم برای پیاده کردن طرح شیطانی که خالی کردن جهان از تفکر یکتاپرستی و ترویج شیطان پرستی است، توسط صهیونیزم جهانی مورد استفاده قرار می‌گیرد و مردم نیز از سر ناآگاهی، به دام طرح این شیطان‌پرستان می افتند.

امید است که با آگاهی از چنین مسائلی، مواظب باشیم که فرزندان ما که سازنده نسل آینده می‌باشند، طعمه طرح "کنترل ذهن" صهیونیست ها واقع نگردند.

لیست زیر، اسامی فیلمهایی است که از نمادهای فراماسونری و ایلومناتی در آنها استفاده شده است. البته در بعضی از فیلمها صرفا کاربرد نماد است، اما در بعضی دیگر کاملا مفاهیم فراماسونری، ترویج داده می شود.

 

The Ninth Gate

Lara Croft: Tomb Raider

Matrix

300

National Teasure

batman returns

From Hell (About Jack the Ripper)

Cockwork Orange

The Devil's Advocate

The Handmade's Tale

A Scanner Darkly

The Future is Flux

The Master of Disguise

The Man who Would be King

Lord of the Rings: Two Towers

Desperately Seeking Susan

The Good Shepherd

Stargate

The Big Lebowski

Mad Max 3

The Da Vinci Code

They Live

Metropolis

Angles and Deamons

The Matrix Revolution

Revelation

The Diamond Arm

The League of Extraordinary Gentlemen

South Park

Max Payne

The Simpsons Series

Independence Day

Brazil

Gangs of New York

Conan The Barbarian

Mystery Eye

Monster Ink

Ocean's 11

Halloweentown

Kids in the Hall

برای مشاهده 85 تصویر گرفته شده از فیلم ها بر روی این لینک کلیک کنید.

 

ما این تصاویر را با دو کیفیت قرار می دهیم که دوستانی که محدودیت سرعت دارند کمتر دچار مشکل شوند. اگر دوستان مشکلی برای دانلود ندارند پیشنهاد می کنیم تصاویر با کیفیت بالاتر را دانلود کنند.

فیلم نمادهای فراماسونری و ایلومناتی در فیلم های هالیوود (کیفیت خوب ۱۷۲ مگابایت)

فیلم نمادهای فراماسونری و ایلومناتی در فیلم های هالیوود (کیفیت متوسط ۸۲ مگابایت)

برای آن دسته از عزیزانی که نمی توانند فیلمها را دانلود کنند، ما از تصاویر مختلف فیلمها، حدود ۸۰ عکس گرفته‌ایم که آنها را نیز برای دانلود قرار می دهیم.

تصاویر نمادهای فراماسونری و ایلومناتی در فیلم های هالیوود (۸۵ عکس ۳.۵ مگابایت)

 

منبع : http://bidari-andishe.blogfa.com/
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -حماسه حضور