تبلیغات
صاعقه - این بار بایستیم
وَ قاتلوهم حتّی لا تکون الفتنه (جنگ جنگ تا رفع کل فتنه)

این بار بایستیم

سه شنبه 17 فروردین 1389 04:10 ب.ظ

نویسنده : کفتر چاهی

اینقدر شنیده ایم تکراری شده است .« در حمله نظامیان صهیونیسمی به فلسطینیان ساکن فلسطین! چندین کشته و چندین برابر آن مجروح شده اند» اینقدر خواب ماند ه ایم که دشمن تا پشت دیواره های مسجد الاقصی به نرمی نفوذ کرده است !

تاریخ به یاد دارد که در همین غفلت دیواره های بقیع را شخم زدند و هنوز داغش تازه است .

 

راستی عیدمان مبارک انشاءالله سالی توأم با خیر و برکت داشته باشیم ، اما بایستیم و نگذاریم سالمان با تلخی آغاز شود و برای دفاع از قبله ی اول مسلمین هیچ کاری انجام ندهیم !

منتظر کسی نمانیم و اگر کسی خواست بگوید : خدا خودش می داند چه کار کند با این بی دین ها ! «ارسل علیهم طیرا ابابیل» و بعد از آن «ترمیهم به حجارة من سجیل» ، جوابش را بدهیم و بگوییم که خدا خوب خدایی می کند اما این وسط وظیفه ی ما چه می شود! مگر قرار نشد هر ظلمی را با مشتی آتشین جواب بدهیم و هر مظلومی را یاری کنیم ! امروز قدس این ندا را سر می دهد : هل من ناصر ینصرنی ؟ چه پاسخ بدهیم ! به هر دلیلی اگر بایستیم مسجدالاقصی را ویران خواهند کرد همان گونه که خنجر بر گلوی مولایمان نهادند و همانطوری که امیر المؤمنین در محراب رستگار شد و قبله ی عشاق شهید شد ، قبله ی اول مسلمین هم خراب خاوهد شد ، آن وقت هرچه کاسه ی شیر به دست بگیریم و روانه ی قدس شویم ، فلسطین را بدون مسجد االاقصی خواهیم یافت !

آقای هاشمی رفسجانی این بار آتشفشان وجودتان در این غبار بی کسی و در غربت سید علی به جوش نیامده است ؟ اه ، ببخشید یادم نبود این بار قضیه خانوادگی نیست ، کسی روی دم آقا زادگان پا نگداشته ، کاش دم بعضی از این آقا زادگان تا قدس هم پهن شده بود که حداقل واکنش خواص انقلابی را هم ببینیم ! البته من چه می دانم آقا مهدی هاشمی شاید این قدر هم پهن باشد!

بعد از یازده سپتامبر هم بر و بچ با صفا ، و بشر دوست بالای شهر نشین میدان محسنی در یک اقدام بشر دوستانه ! از جنس سازشکاری دولت اصلاحات شمع هایی در فراغ کشته شدگان یازده سپتامبر روشن کردند!! مگر مردم فلسطین بشر نیستند که شما دوستشان ندارید؟ چند شمع برایشان روشن کرده اید؟

امروز یاران دجال در سپاه ابرهه به قبله ی اول مسلمین هجوم برده اند و برادرانمان در شهر قدس در محاصره ی نظامی رژیم صهیونیستی در جنگی نابرابر مظلومانه شهید می شوند ،

یادمان باشد ندای هل من ناصر ینصرنی در تاریخ هر روز تکرار می شود به دفعاتی که لبیک گفتیم به خدا نزدیک شده ایم.

کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا]

منبع :http://ghorbat21.blogfa.com/
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -حماسه حضور