تبلیغات
صاعقه - ولایت امری مقام معظم رهبری در حال بین‌المللی شدن است
وَ قاتلوهم حتّی لا تکون الفتنه (جنگ جنگ تا رفع کل فتنه)

ولایت امری مقام معظم رهبری در حال بین‌المللی شدن است

دوشنبه 17 اسفند 1388 10:06 ق.ظ

نویسنده : کفتر چاهی
ولایت امری مقام معظم رهبری در حال بین‌المللی شدن است


خبرگزاری فارس: عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به تدبیر و درایت مدیریت رهبری به ویژه در حوزه بین‌الملل طی 20 سال گذشته گفت: ما معتقدیم ولایت امری مقام معظم رهبری در حال بین‌المللی ‌شدن است.
.

حجت‌الاسلام والمسلمین رضا رمضانی امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در قم،‌ با اشاره به گزارش كمیسیون تحقیق مجلس خبرگان رهبری در اجلاسیه اخیر این مجلس اظهار داشت: قطعا بر اساس آنچه در این گزارش ارائه شد و بر اساس آنچه ما به ویژه در حوزه بین‌الملل می‌بینیم رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای به بهترین صورت و شكل نظام را در این 20 ساله اداره كردند.


وی مدیریت عالی مقام معظم رهبری را در فتنه اخیر مورد توجه قرار داد و تصریح كرد: در مواقع بحران به ویژه در فتنه اخیر كه غرب هم در آن نقش داشت و به جز براندازی به چیزی فكر نمی‌كرد،‌ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تدبیر و درایت وارد شدند و توطئه‌های دشمنان را خنثی كردند.


نماینده مجلس خبرگان با اشاره به اینكه در بیانیه گذشته اجلاس خبرگان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به عنوان بهترین و لایق‌ترین گزینه برای رهبری ذكر شده بودند، خاطرنشان كرد: آن بیانیه به اتفاق نظر همه اعضای خبرگان بود و گزارش كمیسیون تحقیق در اجلاسیه اخیر نیز مورد تایید همه اعضای خبرگان است.


وی تاكید كرد: اعضای مجلس خبرگان در مجالس خصوصی هم این اقرار را داشته‌اند كه مقام معظم رهبری بهترین مدیریت را در این دوران‌ داشته‌اند و امروز غرب و دشمنان ما نیز اعتراف كرده‌اند كه اگر مدیریت با درایت مقام معظم رهبری نبود ما نمی‌توانستیم بحران‌ها به ویژه جریان فتنه اخیر را با موفقیت پشت سر بگذرایم.


حجت‌الاسلام رمضانی با بیان اینكه ما معقتدیم ولایت امری مقام معظم رهبری در حال بین‌المللی شدن است، بیان كرد: ما باید دنبال مدیریت بین‌المللی رهبری نظام باشیم كه این مسئله از بحث‌های مهمی است كه بنده در اجلاسیه خبرگان هم آن را ذكر كردم.

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -حماسه حضور